KURS ON-LINE
by AKTOREMBYC


JAK ZAGRAĆ W REKLAMIE?


"Pokażę Ci jak rozpocząć przygodę z castingami reklamowymi."
​​​​​​​Ula Zawadzka, aktorka

OTO CO ODKRYJESZ:

Skąd brać informacje o castingach reklamowych.
Co potrzebujesz, żeby wysyłać zgłoszenia mailowe do reklam i zapisać się do agencji.
Jak czytać brief i przygotować się do castingu (m.in. makijaż, stylizacja).
Jak wygląda casting do reklamy od zapisania się na listę, przez wypełnienie karty, nagranie wizytówki i podstawowe zadania aktorskie.

I jestem gotowy na casting do reklamy!

ULA ZAWADZKA
Aktorka

Sympatię widzów zyskała tłumacząc język zwierząt w reklamie “PZU z kurą”, która w ciągu 2 tygodni miała prawie 2 miliony wyświetleń na YouTubie. Ula grała w projektach reklamowych z polskimi, jak i zagranicznymi reżyserami, z niektórymi spotkała się na planie już kilkakrotnie. Współpracowała z ponad 8 agencjami aktorskimi i brała udział w castingach u wszystkich reżyserów obsady reklam. Autorka bloga AKTOREMBYC.pl, pierwszego portalu dla aktorów w Polsce, który wspiera ich w rozwoju kariery na scenie, w telewizji, w reklamie i w dubbingu. Absolwentka Szkoły Mistrzów Reklamy, obecnie rozwija swoją karierę również jako reżyser reklamowy.

Sara Szukalska
"Warsztaty z Ulą, to zdecydowanie najlepiej spędzony czas w styczniu. Ula z zaangażowaniem, troską, poczuciem humoru i zapałem prowadziła nas krok po kroku."
Szymon Jędrzejewski
"Zdecydowanie merytoryczne i praktyczne warsztaty, dzięki którym mam większą świadomość siebie oraz procesu jaki zachodzi na castingu. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Ulą, na pewno ja sam wrócę do niej na kolejne kursy."
Patryk Gąsior
"Na warsztaty postanowiłem wybrać się, ponieważ jeszcze nigdy nie byłem na żadnym castingu. Wiedza i informacje jakie przekazała Ula, okazały się bardzo przydatne i praktyczne. Polecam!"
Iwona Sztuba
"W ciągu kilku miesięcy od warsztatów wygrałam swoją pierwszą w życiu reklamę!"
© 2019 AKTOREMBYC | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT
[bot_catcher]